علی مهدوی

مدرس، نویسنده و برنامه نویس

از 9 سال پیش، به صورت تخصصی در حال توسعه برنامه‌های کاربردی برای وب با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی Javascript وPHP هستم. علاقه زیادی به دنبال کردن تکنولوژی‌های وب و فریم‌ورک‌های آن دارم و پروژه‌های متعددی با هسته PHP و لاراول انجام دادم.

تخصص اصلی من توسعه وب سایت‌ها، برنامه‌های کاربردی جدید، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و توسعه سیستم‌های مدیریت محتوای فوق‌العاده (CMS) با استفاده از آخرین و بروزترین تکنولوژی‌ها می باشد. مهارت خوبی در بکارگیری فریم‌ورک‌ها و کتابخانه‌های PHP به ویژه لاراول و وردپرس و JS به ویژه VueJS و InertiaJS دارم. زمان زیادی را صرف یادگیری تکنیک‌های جدید می‌کنم و فعالانه به افراد دیگر برای یادگیری برنامه نویسی وب کمک می‌کنم.

به تازگی وارد دنیای هوش مصنوعی و زبان برنامه نویسی پایتون شدم و در حال ارتقای اطلاعات و دانش خود در این زمینه هستم. با پکیج‌های معروف حوزه هوش پایتون کار می‌کنم و علاقه دارم تا مقاله‌ها و مطالب جدید این حوزه را دنبال کنم.

عاشق یادگیری و تدریس

در اوقات فراغت، علاقه زیادی به تحقیق و پژوهش در زمینه توسعه وب و هوش مصنوعی دارم و همچنین اشتیاق زیادی به آموزش برنامه نویسی، مدیریت گروه‌ها و وبلاگ‌های برنامه‌نویسی آنلاین یا شرکت در یک کنفرانس یا دورهمی دارم و این درگیری‌ها در به‌روز بودن من کمک می‌کنند.